Live.com, msn.com windowslive.com hesabı almak

@live.com ve @windowslive.com Uzantılı Email Adresi AlınMicrosoft, resmi olarak @windowslive.com ve @live.com uzantılı e-mail adreslerini hizmete soktu. Kendinize bir @windowslive.com uzantılı email adresi edinmek için aşağıdaki "Kaydol" bağlantısına tıklayınız.

Not: Eğer hali hazırda oturum açmış bulunuyorsanız ve sağ üst köşede "Oturumu Kapat" bağlantısı mevcutsa önce ona tıklayınız, sonra yeni adresinizi edinmek için gerekli olan adımları izleyiniz.

Windows Live ID'nizi alın

@windowslive.com için TIKLAYIN...

Kaydolun. Oturum açın. Bir şeyleri başlatın.
Windows Live ID'niz çevrimiçi dünyanızı biraraya getiren yeni hizmetler kümesini deneyimleme biletinizdir. Windows Live Hotmail'in, Messenger'ın, Spaces'in ve daha pek çoğunun güncelleştirilmiş sürümlerine erişmek için onu kullanın.
Live'ı kullanıyor musunuz?
MSN Hotmail, MSN Messenger veya Microsoft Passport hesabınız varsa, zaten Windows Live ID'niz vardır -- değişiklik gerekmez! Yalnızca Canlı yaşama başlamak için geçerli hesap bilgilerinizle şimdi oturum açın.

YADA:
Önce KAYDOL buraya tıkladıktan sonra aşağıda yazılı kodu tarayıcınıza yapıştırıp git' tıklayınız. ve yeni ekletilerin eklendiğini görecek live.com-live.de msn.com vs. hangisini isterseniz alabilirsiniz.
Not: Adres çubuğuna aynı sayfadaki adresi silip sayfadan çıkmadan boş alana yazmalısınız. !!!!
Kod aşağıda
KOD BURADA TIKLAYINIZ TAMAMINI KOPYALAYINIZ

7 yorum:

Adsız,  20 Ekim 2011 09:48  

live.tr yi hotmail.com gibi kullanabilir miyiz?

film izle 1 Ocak 2012 14:37  

msn kaydol anlatımınız çok güzel teşekkürler

Sinan 11 Ocak 2012 06:04  

I believe Rudy de Haas (Murphy) has room in his museum at the moment - why not apply?

I bet Kinect will not be magical either.

sesli sohbet - kaliteli sohbet could have made sohbet et - kameralı sohbet magical if they wanted to, they could have hired a man in a turtleneck to give a magical presentation and BAM... a islami sohbet - bedava chat Event (maybe a mirc sohbet product too, who knows.)

video izle would have been much cheaper to cet too. No wonder cinsellik sohbet overtaking chat, chat kanalları dini sohbet end mynet- sohbet kanalları know where NOT to spend their money. chat siteleri - sohbet odaları - cinsel sohbet - mirc - mirc indir - mirc - turkce mirc - muhabbet

Ömer Konat 5 Şubat 2012 17:16  

Sesli Sohbet , Sesli Chat , Kameralı Sohbet , Arkadaşlık Sitesi
Site Hakkında: Sesli Sohbet, Sesli Chat, Kameralı Sohbet Yapabileceğiniz Ücretsiz Sosyal Paylaşım Sitesidir.

bilal 12 Şubat 2012 15:09  

Türkiye'nin en gözde sohbet sitelerimizi sizlere sunuyoruz şimdiden,
keyifli ve huzurlu ayrıca seviyeli bir ortamda sohbet etmek istiyorsanız kaçırmayın..
sohbet - sohbet odaları - sohbet - sohbet - sohbet odaları - sohbet - sohbet - chat sohbet - sohbet - mynet sohbet - sohbet - sohbet odaları - mirc - chat odaları - chat odası - chat sohbet - limewire - tv izle - sohbet odaları - adana sohbet - mynet sohbet - mersin sohbet - rent a car bodrum - rent a car -

About This Blog

  © Blogger template Blogger Theme by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP